Endurance Idahor is overleden na een luchtduel. De aanvaller die actief is in de hoogste klassen van Soedan kreeg een elleboog op de borst en overleed.
Idahor speelde met zijn club El-Merreikh een competitiewedstrijd tegen Al-Amal. De 23-jarige voetballer kreeg een elleboog van een tegenstander op zijn borst, waarna hij meteen naar de grond ging. Idahor werd meteen naar het ziekenhuis vervoerd, maar onderweg is hij in de ambulance overleden.
Endurance Idahor speelt sinds 2006 voor El-Merreikh. Daarvoor stond hij onder contract bij Dolphin, in zijn geboorteland. De jonge aanvaller maakte 67 doelpunten voor de Soedanese club. Hij speelde zeventien wedstrijden voor het Nigeriaanse team voor spelers onder 23 jaar.

R I P from holland