Walter Samuel moet vrezen voor een gescheurde rechterknieband. De verdediger van Internazionale viel zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Brescia (1-1) vlak na rust uit na een botsing met Andrea Caracciolo. De knie van de Argentijn ging na de botsing naar achteren, maar zijn been bleef staan.
Volgens diverse Italiaanse media kampt Samuel met een gescheurde rechterknieband. Nader onderzoek moest zondag de ernst van de kwetsuur uitwijzen. Mogelijkerwijs moet de verdediger door de rest van het seizoen al een streep zetten. In december 2007 liep Samuel een identieke blessure op tijdens de stadsderby met AC Milan. Toentertijd had hij negen maanden nodig om te revalideren.
Maicon viel uit met een kwetsuur aan zijn hamstrings en Wesley Sneijder bleef in de rust in de kleedkamer achter omdat hij zich niet lekker voelde. “Dat soort dingen kunnen gebeuren”, vertelde preses Massimo Moratti. “Het is voor de spelers dan wel moeilijk om een wedstrijd te controleren, maar het ontbrak hen niet aan strijdlust. Brescia verdedigde goed, er was amper ruimte voor ons.”
<