Aanvankelijk leek het erop dat Luis Suarez bij een vertrek bij Ajax zou opteren voor Spanje, maar de aanvaller lijkt zijn zinnen te hebben verzet. Zondag vertelt hij in een vraaggesprek met The Sunday Times wederom dat de Premier League hem ook uitstekend ligt. “De competitie spreekt mij aan en het voetbal is er bijzonder goed.”
“De Premier League is samen met de Spaanse competitie de beste ter wereld”, meent de Uruguayaan. “In Engeland zijn veel clubs met titelaspiraties en bovendien zijn ze ook sterk in de Champions League en de Europa League. Ik dacht altijd dat de Engelse stijl niet bij mij paste, maar ik heb Carlos Tevez zien spelen in Argentinië en Brazilië en toen had ik ook niet verwacht dat hij het in Engeland goed zou doen.”
“Als ik hem zie spelen dan sterkt dat mijn vertrouwen dat ik het ook goed kan doen in de Premier League”, vervolgt Suarez. “Dat heeft te maken met de energie en de wilskracht die gepaard gaat met de wedstrijden in Engeland. Ik denk nu dat dit type voetbal mij wel degelijk ligt.”
<
1 gedachte over “Suarez gecharmeerd van de Premier League”