Marvin Zeegelaar dient zijn contract bij Ajax uit tot en met 30 juni 2012. Zijn oude contract liep op 30 juni 2011 af. Ajax meldt daarnaast dat de aanvaller per direct tot het eind van dit seizoen aanExcelsior wordt verhuurd.
Zeegelaar debuteerde op 12 november 2008 in de hoofdmacht van Ajax in de bekerwedstrijd FC Volendam – Ajax (1-0). Hij speelde 6 officiële wedstrijden in het eerste elftal.
“Een grote jongen met voetbalvermogen”, zegt Alex Pastoor over de 20-jarige aanvuller. “Hij is afkomstig uit de Ajax school en echt een buitenspeler, die gewend is om op links te spelen. Net als met alle andere spelers die bij Excelsior rondlopen, gaan wij het komend half jaar proberen datgene uit hem te halen wat erin zit.”
1 gedachte over “Exclesior huurt Marvin Zeegelaar van Ajax”