Søren Larsen maakte in zijn eerste maand bij Feyenoord al meer minuten dan in het afgelopen halfjaar bij Toulouse. Veel zijn het er echter nog steeds niet. Toch is de Deense aanvaller blij om bij Feyenoord te zijn.
“Ik ben tevreden hier en voel me thuis”, zegt Larsen in gesprek met Tipsbladet. “Voor de eerste keer in jaren ben ik bij een club waar ze aan intervaltraining doen, en ik heb er plezier in.”
Trainer Mario Been was niet te spreken over het debuut van Larsen, van wie hij meer had verwacht. In de media werd de kritiek echter opgeblazen, zegt Larsen. “Er wordt gesuggereerd dat de coach ontevreden over me is, maar het was een kleinigheid. Het ging erover hoe we druk zouden zetten en waar de communicatie fout liep.”