Klaas-Jan Huntelaar heeft niet ontkennend gereageerd op de geruchten die News of the World donderdag naar buiten bracht. De krant zou zeggen dat de spits komende zomer de overstap naar Ajax maakt. Huntelaar heeft dit vooralsnog niet bevestigt, niet ontkent.
Schalke zou ontevreden zijn over Huntelaar, terwijl Ajax met een probleem zit omdat Mounir El Hamdaoui zou mogen vertrekken. De Duitsers zouden graag een bedrag van 12 miljoen zien, terwijl Ajax 10 miljoen wil neerleggen voor de ex-speler van de club. Naar verluid zou hij er wel voor open staan.
De spits bezocht donderdag de wedstrijd tussen de club waar hij tussen 2006 en 2009 al speelde en Spartak Moskou (0-1). Ook Thomas Vermaelen, de ex-Ajacied die nu voor Arsenal speelt, was aandachtig toeschouwer.
<