Stefan de Vrij heeft de intentie om zijn contract bij Feyenoord te verlengen, maar is niet van plan om zijn gehele loopbaan in Rotterdam te blijven. De verdediger is ambitieus en hoopt op een dag in de Spaanse Primera División te spelen: “Mijn ultieme droom is: bij Barcelona terechtkomen. Ik denk dat zo’n club voor mij haalbaar is”, zegt De Vrij in NUSport.
De negentienjarige mandekker kijkt vol vertrouwen vooruit: “Je weet natuurlijk nooit hoe het loopt, maar als ik zo blijf doorgaan… Waarom niet?”, vroeg hij zich af. “Als ik in de Eredivisie ben uitgeleerd, kan ik volgens mij het beste eerst naar Duitsland of Spanje gaan. Daar wordt van achteruit namelijk beter opgebouwd dan in Engeland.”
Vooralsnog is het echter nog niet zo ver, benadrukt De Vrij: “In principe sta ik open voor een nieuw contract, maar dan moeten de voorwaarden wel goed zijn. Ik zou graag uitgroeien tot aanvoerder van Feyenoord. Voor een andere Nederlandse club zie ik mezelf op dit moment niet spelen. En voor het buitenland vind ik het nog te vroeg, al wil ik daar in de toekomst wel graag heen.”
<
Mischien overschat hij zichzelf. Hij is dan wel goed maar hij speelt in de eredivisie. Barcelona is te hoog voor hem