Real Madrid wil in de zomer Nuri Sahin naar Spanje halen. De belangrijke speler van de Duitse koploper Borussia Dortmund heeft een transferclausule van zes miljoen euro in zijn contract staan, waar Real gebruik van wil maken.
De 22-jarige Sahin is één van de sleutelspelers in het elftal van Jürgen Klopp. De coach dreigt de middenvelder echter kwijt te raken aan grootmacht Real Madrid. De clausule van zes miljoen euro is een koopje voor de Spanjaarden, daar de marktwaarde van Sahin op ruim zeventien miljoen geschat wordt.
Sahin, die vier seizoenen geleden op huurbasis voor Feyenoord speelde, wil echter niet ingaan op de geruchten. “Het is mij ook ter ore gekomen dat mijn naam de laatste tijd met veel clubs in verband gebracht wordt”, zegt de Turkse Duitser in Bild. “Maar ik heb altijd gezegd dat ik mij volledig op het kampioenschap met Borussia concentreren wil. Al het andere interesseert me niet.”