FC Twente deelde Ajax zondag een gevoelige tik uit. De Tukkers wisten een 2-0 achterstand goed te maken en maakten in de tweede helft van de verlenging de winnende 3-2. Volgens Christian Eriksen heeft Ajax wat goed te maken en gokt hij revanche als beide topclubs elkaar zondag in Amsterdam voor de laatste keer zullen treffen.
“Natuurlijk is het een grote teleurstelling dat we vandaag hebben verloren. Maar ik zie wel pluspunten. We hebben twee goals gemaakt, 2-0 voor gestaan en hadden ook in de verlenging nog veel energie over. Meer dan Twente. Het geeft aan dat we topfit zijn voor de allesbeslissende wedstrijd van volgende week.”Het Deense toptalent verwacht dan ook veel van de thuiswedstrijd tegen de Tukkers en hoopt daarbij op de steun van het Amsterdamse publiek. “Ze waren goed in De Kuip. Ook in de aanloop naar de wedstrijd toe hebben ze ons geweldig gesteund. Moet je nagaan als de Arena volgende week helemaal vol zit met Ajax-fans. Dan gaat het stadion echt ontploffen. Daar moeten wij voor zorgen.”
Ook Gregory van der Wiel denkt Twente komende zondag te kunnen verslaan. “Zondag is belangrijker. Geef mij maar het kampioenschap”, zegt Van der Wiel. “Natuurlijk wilden we de beker graag winnen, maar de titel, daar draait alles om. Jammer dat we het zo weg hebben gegeven, maar geloof me: dit werkt alleen maar motiverend.”
1 gedachte over “‘De Arena gaat zondag ontploffen’”