Ajax-verdediger Gregory van der Wiel sprak snel na de verloren bekerfinale tegen FC Twente alweer over het duel van volgende week. Dan valt de beslissing in de Eredivisie.
FC Twente bleek zondag na verlenging met 3-2 te sterk voor de Amsterdammers. Komende zondag kan Ajax wraak nemen door de Tukkers in de eigen Arena te kloppen en daardoor beslag te leggen op de landstitel. “Aankomende zondag is belangrijker”, zegt Van der Wiel in gesprek met OnsOranje.
“Geef mij maar het kampioenschap. Natuurlijk wilden we de beker graag winnen, maar de titel, daar draait alles om”, aldus Van der Wiel, die niet wil spreken van een tik. “Ik vond ons over de hele wedstrijd de betere ploeg. We kwamen ook verdiend op voorsprong. Jammer dat we het zo weg hebben gegeven. Maar geloof me: dit werkt alleen maar motiverend.”
Van der Wiel verwacht komende zondag een kolkende Arena. “Als je zag hoe de sfeer in het Ajax-vak nu al was. En in de Arena zit er twee keer zo veel publiek. We gaan een week hard trainen en dan zondag knallen.”