Diego Forlan heeft maandag afscheid genomen van Atletico Madrid. De Uruguayaanse aanvaller vertrekt naar Internazionale.
Volgens Spaanse media ondertekent Forlan een tweejarig contract bij de Italiaanse grootmacht. De 32-jarige Forlan won vorig jaar de Europa League en de Europese Supercup met AtlƩtico. Hij werd bij het wereldkampioenschap van 2010 verkozen tot beste speler van het toernooi.
Forlan scoorde 96 keer in 198 wedstrijden voor Atletico. Hij speelde eerder voor Villarreal, Manchester United en Independiente.
Hart
”Op mijn leeftijd krijg je niet zo snel de kans om naar Internazionale te gaan. Ik ben erg gelukkig met de overstap”, zei Forlan op een persconferentie.
”AtlĆ©tico zal altijd in mijn hart blijven.” Bij Inter is Forlan de vervanger van de naar Rusland vertrokken Samuel Eto’o. Hij wordt in Milaan ploeggenoot van de Nederlanders Wesley Sneijder en Luc Castaignos.
<