Gregory van der Wiel verkeert al enige tijd niet in beste vorm. Nadat Frank de Boer de international naar de kant haalde klonk er tijdens de Klassieker cynisch gejuich van de Ajax-aanhang.
“Mensen moeten niet onderschatten hoeveel impact een fluitconcert en cynisch applaus van de eigen fans hebben”, zo stelt bondscoach Bert van Marwijk in De Telegraaf. “Je kunt wel zeggen dat je daar als speler overheen moet stappen. Maar dat is niet makkelijk.”
Een smsje volgde nog niet van Van Marwijk. “Nee, omdat hij precies weet hoe ik over hem denk en ik hem over een paar weken zie. Dan zal ik wel even met hem praten. Al moeten we er misschien ook niet te veel de nadruk op leggen. Vorm is er, gaat en komt weer terug. Ik kan alleen maar heel erg tevreden zijn over Greg bij Oranje.”
<