De Europese topclubs kunnen de strijd om Neymar voorlopig staken. Het grootste talent van Braziliƫ blijft tot 2014 aan Santos FC verbonden, meldt de Braziliaanse topclub woensdag. Daarmee geven beide partijen een duidelijk signaal af naar FC Barcelona en Real Madrid, die al maandenlang azen op de dribbelaar.
Neymar wordt ruim een jaar lang in verband gebracht met een overstap naar Europa, waarbij vooral Barcelona en Real Madrid worden genoemd. Ook Manchester City en Chelsea schijnen zich in het verleden te hebben gemeld. De international vindt zelf de tijd echter nog niet rijp om uit zijn geboorteland te vertrekken. Daarom onderhandelde hij over een nieuw contract, waarmee hij fors gaat verdienen.
Het contract loopt nog steeds door tot 2015, maar Neymar sprak de intentie uit om tot het WK van 2014 voor Santos te blijven spelen. “Ik ben erg gelukkig hier. Ik heb ook in elk interview gezegd dat ik blij ben om dicht bij mijn vrienden te zijn en nu ik een zoon heb, zijn de redenen om te blijven alleen maar toegenomen”, lichtte het toptalent toe.
<