Feyenoord is weer blij met doelman Erwin Mulder. De sluitpost maakte twee weken geleden nog een blunder in het duel met Ajax (4-2) en was volgens trainer Ronald Koeman in de eerste seizoenshelft niet altijd even scherp. Afgelopen weekeinde tegen NEC (0-2) speelde hij echter een goede wedstrijd.
“En dus smoort hij de discussie”, begon Koeman in Voetbal International. “Dat foutje van Erwin had geen consequenties, want daarvoor keepte hij prima tegen Ajax. Als je dan een week later belangrijk bent voor de ploeg, is dat heel goed. Voor het elftal, maar ook voor de ontwikkeling van Erwin. Ik vond hem sterk spelen, ook in balbezit.”
De keuzeheer vervolgde zijn lofzang: “Hij durfde Jordy Clasie aan te spelen op het middenveld en bediende de backs op maat met lange ballen. Erwin keepte prima tegen NEC en daar zijn we heel blij mee”, aldus Koeman.
<