Mario Balotelli was de grote man aan Italiaanse kant gisteravond. De spits van Manchester City scoorde twee keer. Het tweede doelpunt vloog met een snelheid van ruim honderd kilometer per uur tegen het net.
Achteraf bleek dat ‘Super Mario’ het voor zijn adoptiemoeder heeft gedaan. “Ik heb zo lang op dit moment gewacht. Sinds mijn moeder hier is wil ik haar gelukkig maken. Vanavond was de avond van mijn leven maar ik hoop dat zondag nog beter wordt. We moeten nu alleen nog rusten en dan kunnen we van Spanje winnen”, aldus Balotelli.
Of Italië een kans maakt tegen Spanje laat Baloteli nog in het midden. “Of we een kans maken tegen Spanje? Dat vertel ik je zondag wel”, gaat Balotelli verder. Over de goals is de spits makkelijk, “De eerste was van een assist van Antonio (Cassano), als hij een assist geeft is het makkelijk scoren. De tweede goal was een schitterende pass van Montolivo. Normaal schiet ik in de andere hoek maar nu ging ik voor de korte hoek en het pakte goed uit.”
<