Wesley Sneijder zal bij Internazionale niet veel minuten meer maken, zolang er geen duidelijkheid is omtrent de toekomst van de oranje aanvoerder. AC Milan is al enige tijd opzoek naar een aanvallende en creatieve middenvelder. Sneijder lijkt de ideale man op het middenveld binnen de 4-3-1-2 formatie van AC Milan. AC Milan gaat volgens La Gazzetta Dello Sport snel rond de tafel met aartsrivaal Internazionale.
Internazionale vindt Sneijder te duur. De Italiaanse topclub wil het salaris van Sneijder drastisch verlagen. Sneijder gaat hiermee niet akkoord. Wanneer de oranje international naar AC Milan zou gaan hoeft hij niet te verhuizen. Daarnaast komt Sneijder landgenoten Emanuelson en De Jong weer tegen.
Anzhi Makhachkala heeft ook serieuze belangstelling in Sneijder. De oranje international ziet echter een stap naar de Russische competitie niet zitten. Vooralsnog lijkt AC Milan de grootste kandidaat om kans te maken zich te versterken met Wesley Sneijder.
<