De bewondering voor Robin van Persie in Engeland kent geen grenzen. De ene na de andere loftuiting daalt op de Oranje-international neer. De laatste bewondering komt van Joe Cole: “Na Messi en Ronaldo is van Persie de beste ter wereld.”
De deze week van Liverpool naar West Ham getransfereerde aanvaller speelde dit weekeind met zijn nieuwe ploeg tegen RvP in het kader van de FA Cup. Met een lat goal sleepte Van Persie er een replay uit voor de Mancunians.
Cole: “Van Persie is van een andere klasse en speelt op de toppen van zijn kunnen. Hij is moeilijk te stoppen en een sublieme voetballer. Technisch is hij fantastisch. Hij gebruikt allebei zijn voeten, is verschrikkelijk om tegen te spelen, maar een lust om naar te kijken.”
<