John Guidetti was vorig seizoen de held van Feyenoord en Manchester City wou de uitgehuurde Zweed vorige zomer weer terug hebben, maar aldaar komt hij niet aan spelen toe. Daarom bereikte hij enkele weken na zijn terugkeer al een akkoord met Siena, zo beweert diens zaakwaarnemer Roberto De Fanti.
“Vorige zomer was de deal met Siena eigenlijk al afgerond”, openbaart de belangenbehartiger tegenover Radio Blu. “Toen hij met directielid David Platt in gesprek was gegaan, bleek echter dat City John niet eens kwijt wou”, zegt De Fanti.
Volgens laatstgenoemde zal hij ook deze winter niet (tijdelijk) naar de Serie A vertrekken. “Volgend seizoen is een transfer naar Italië wel weer mogelijk, maar de meest voor de hand liggende optie voor deze winter is een huurovereenkomst met een club uit Engeland. We zijn momenteel op zoek”, besluit de zaakwaarnemer van Super Guidetti.
<