Ben Wijnstekers is van mening dat Graziano Pellè voortaan de strafschoppen moet nemen voor Feyenoord. Dat vertelde de oud-speler van de Rotterdammers nadat Lex Immers zondag in het duel met Ajax (3-0 verlies) zijn derde strafschop van het seizoen miste.
“Ik vind dat Pellè gewoon de strafschoppen moet gaan nemen”, aldus Wijnstekers in gesprek met RTV Rijnmond. “Hoewel hij zelf denkt dat hij het niet kan. Je bent de topscorer van Feyenoord en moet gewoon achter die bal gaan staan. John Guidetti nam ze vorig seizoen ook. Pellè moet er op gaan trainen. Hij heeft veel vertrouwen en een goede trap. Waarom niet?”
Peter Houtman, die in het verleden ook in actie kwam voor de Rotterdammers, sprak zich ook uit over Pellè. “Het is behoorlijk frustrerend als spits als je onbereikbaar bent. speelt dan zo’n dertig á veertig meter van de goal. Als je dan wordt aangespeeld kan je niet meer dan de bal verlengen of terugleggen. Op dat moment kan je jezelf niet waarmaken. Dat is verschrikkelijk frustrerend.”
<