Assistent-trainer Jordi Roura wenste zaterdag geen uitlatingen te doen over een incident met Lionel Messi tijdens de bekerwedstrijd tegen Real Madrid. Volgens de Spaanse media zou de Argentijn zich hebben misdragen tegenover spelers van de tegenpartij.
“We gaan het alleen over voetbal hebben en over de wedstrijd van zondag tegen Valencia”, aldus Roura die geen antwoord gaf op vragen over de Argentijn. “Ik ga er niet op in. Ik praat niet over deze media hype. We richten ons op Valencia en op de drie punten.”
Messi zou volgens de berichtgeving gespuugd hebben naar de reservebank van Real Madrid. Tevens ontstond er na afloop een ruzie tussen de sterspeler van Barça en twee spelers van de ploeg uit de Spaanse hoofdstad.
<