Real Madrid is na de komst van Gareth Bale nog niet klaar met het aantrekken van topspelers. Radamel Falcao moet de volgende grote aankoop worden, meldt El Mundo Deportivo.
Falcao stond afgelopen zomer al op de nominatie om naar Real Madrid te komen, maar door een clausule in zijn contract kon Atlético Madrid een transfer naar de stadsgenoot tegenhouden. Uiteindelijk vertrok de Colombiaan voor zestig miljoen euro naar AS Monaco.
Bij AS Monaco is Falcao direct uitgegroeid tot de grote sterspeler, maar de spits zou desondanks niet helemaal tevreden zijn in Frankrijk. Volgens de Spaanse krant zet Real Madrid dan ook alles op alles om de goalgetter in januari of volgend jaar zomer alsnog naar Bernabeu te halen.
<