De topper van aankomende zondag tussen PSV en Ajax gaat een hele harde wedstrijd worden. Dat zijn de woorden van Vincent Schildkamp. Commentator van FoxSports.
Schildkamp laat bij FOX Sports weten: “Ik denk dat het heel hard wordt. Waarom? Juist om die reden, omdat ze allebei echt vooruit willen en in de openingsfase hun stempel al willen drukken. Ze zullen er vol op klappen. Het wordt rennen, vliegen. Het zal een behoorlijk stevige wedstrijd worden.”
Zijn collega Leo Driessen denkt aan een PSV-overwinning. “Ik denk dat PSV het voordeel heeft, ook vanwege het thuisspelen. Ajax speelt de laatste tijd niet zulke gelukkige wedstrijden in Eindhoven, dus ik geef het voordeel aan PSV.” Hij verwacht zeker geen tactisch steekspel. “Dan zou met name Van Bommel zichzelf verloochenen. Hij zei dat ze vooruit en dominant wil spelen.”
<