Sinds zijn overstap van Ajax naar AS Roma heeft Justin Kluivert nog niet veel speelminuten weten te maken. Hij kan dan ook naar verluidt in de winter een huurtransfer gaan maken.
De Italiaanse roddelmedia weten dat het opgeleefde Parma wel een half jaartje aan de slag wil gaan met de buitenspeler. In de afgelopen zomer transfereerde de jonge international van het Nederlands elftal voor 17,25 miljoen euro van Ajax naar het Stadio Olimpico, maar in het Champions League-duel van de Romeinen met Real Madrid zat hij op de tribune. Tegen Bologna in de competitie mocht hij wel spelen, maar werd hij op een gegeven moment gewisseld omdat hij zo tegenviel.
Op zijn leeftijd moet Kluivert minuten maken en Parma, dat onder meer over de rappe aanvaller Gervinho beschikt, kan hem die speeltijd bieden. Het is echter zeer de vraag of Kluivert en zijn spelersagent Mino Raiola openstaan voor de voorgestelde stap, aangezien het misschien een snelle nederlaag zou betekenen.
<