Sinds zijn overgang van FC Utrecht komt Yassin Ayoub nog niet veel aan spelen toe bij Feyenoord. Hij wil dan ook het liefst zo snel mogelijk weer vertrekken bij de Stadionclub.
Volgens het Turkse medium Fotomac zijn de middenvelder en zijn zaakwaarnemer druk om zich heen aan het kijken. Fenerbahçe zou interesse getoond hebben, evenals Bursaspor en Kasimpasa. Ayoub zou in de verkennende gesprekken aangegeven hebben dat hij graag naar de Süper Lig wil transfereren (‘Haal me hier weg’) en zo heel gek is dat niet, want oefenmeester Giovanni van Bronckhorst maakt vrijwel nooit van zijn diensten gebruik bij Feyenoord.
Gisteren liet de coach weten over een eventuele vertrekwens van Ayoub: “Zo heeft hij het tegen mij niet gezegd. En ik heb ook het signaal niet gekregen dat hij weg zou willen. Er speelt niets, ik heb Ayoub net nog gesproken. Mysterieus? Ik kan ook niet alles delen, je hebt te maken met privacywetgeving. Dat wil niet zeggen dat er iets duisters is. Er is niets geheimzinnigs. En ja, hij heeft een gesprek gehad met Van Geel. Dat gebeurt vaker. Dat is alles wat ik kwijt wil en kwijt kan.”
<