Arsenal was van plan om te gaan bieden op Hirving Lozano maar zijn zaakwaarnemer Mino Raiola liet eerder weten dat hij deze transferperiode niet zal vertrekken bij PSV.
Men was bereid om een openingsbod van 40 miljoen euro uit te brengen op Lozano, waarbij de buitenspeler in de aankomende zomer zou transfereren. De penningmeester van de grootmacht schijnt hier echter een stokje voor te hebben gestoken, omdat de nummer vijf van de Premier League met geldproblemen kampt.
Er zal in ieder geval verkocht moeten worden voordat de club van oefenmeester Unai Emery weer het ruime sop van de markt verkiest. Iemand als Mesut Özil drukt bijvoorbeeld ontzettend zwaar op de begroting van de grootmacht uit Londen: de Duitse aanvallende middenvelder verdient een megasalaris van maar liefst 21 miljoen euro per jaar. Hij komt vrijwel nooit meer in actie voor Arsenal, maar lijkt dat wel best te vinden… hij wordt immers slapend rijk. Gaat Özil toch weg in de nabije toekomst, dan moet Lozano hem gaan vervangen.
<