Een helse klus voor Feyenoord. Er zal voor volgend seizoen een nieuwe trainer moeten worden aangesteld en er zal gewerkt moeten worden aan het bouwen van een goede selectie. Dat lijkt een helse klus te gaan worden.
“Te beginnen met het werkmateriaal, de huidige selectie dus: die herbergt nog steeds liefst zes basiskrachten van de ploeg die in 2017 landskampioen werd. Spelers als Jens Toornstra, Tony Vilhena, Steven Berghuis en Nicolai Jörgensen zouden allang in het gat moeten zijn gedoken dat de gestopte aanvoerder Dirk Kuijt achterliet. Met structurele prestaties, met voortrekkersrollen”, schrijft De Volkskrant. “Maar ze gaan jojoënd door hun voetballeven en zijn per saldo allemaal minder waard geworden. Het relaas van spits Jörgensen is nog het meest schrijnend.”
ZONDAG PSV – FEYENOORD!! KRIJG MAAR LIEFST 65KEER!!! JE INZET TERUG WANNEER FEYENOORD WINT!!!
ONTDEK HET HIER!!
“Een jaar geleden kon Jörgensen nog voor goed geld, 17 miljoen euro naar verluidt, worden verkocht aan Newcastle United. Dit seizoen is hij niet meer zeker van een basisplaats en zal Feyenoord blij zijn als het nog eenderde van dat bedrag ophaalt”, vervolgt De Volkskrant: “Berghuis is qua marktwaarde (zo’n 12 miljoen euro) de hoogst gedoteerde Feyenoorder. Hij creëerde dit seizoen de meeste kansen van alle Eredivisiespelers na Hakim Ziyech, en heeft een geweldige connectie met Robin van Persie. Maar ook Berghuis, die eerder mislukte bij Watford, kampt steeds vaker met offdays als Feyenoord die net niet kan gebruiken. En kameraad Van Persie, qua fitheid en vorm nog een enorme meevaller dit seizoen, stopt in de zomer.”
<