Sinds een jaar speelt Jerdy Schouten voor Excelsior. Hij kwam aan het begin van het seizoen over van Telstar. Hij presteert daar nu zo goed dat zelfs Feyenoord geinteresseerd is geraakt in zijn diensten.
Ook tegen FC Utrecht zaterdagavond (0-0) was Schouten weer een van de uitblinkers bij Excelsior. Na afloop kreeg de 22-jarige spelmaker van FOX Sports de vraag of hij al is benaderd door Feyenoord, waarmee Schouten gelinkt wordt. “Alles gaat via mijn zaakwaarnemer en ik heb met hem afgesproken dat ik niks wil horen tot iets heel concreet is. Ik hoor niks over clubs die interesse hebben of informeren, want daar houd ik niet van. Dan ga ik er misschien alleen maar over nadenken en daar heb ik geen zin in. Elke speler wil naar een hogere club. Feyenoord is een mooie club, maar er zijn meer mooie clubs”, aldus de middenvelder.
ZONDAG PSV – FEYENOORD!! KRIJG MAAR LIEFST 65KEER!!! JE INZET TERUG WANNEER FEYENOORD WINT!!!
ONTDEK HET HIER!!
Er is veel lof in de media voor Schouten. Zo noemde Rafael van der Vaart hem ‘een heerlijke speler’ en gaf hij Ajax en Feyenoord de tip om Schouten voor vijf jaar vast te leggen en hem nog een jaartje verhuren aan Excelsior.
<