Ajax heeft vanavond voor een daverende verrassing gezorgd door Real Madrid uit te schakelen in de Champions League. In het Santiago Bernabeu werd het maar liefst 1-4 voor de Amsterdammers terwijl de heenwedstrijd in de Johan Cruijff ArenA nog met 2-1 werd verloren.
VANDAAG VOETBALWEDDEN? KRIJG MAAR LIEFST 50EURO BIJ MR GREEN!!!
DIT IS ONGEKEND!!
Ajax begon goed en kwam al snel op voorsprong door een goal van Hakim Ziyech. Niet veel later was het David Neres die de bal over Real-goalie Thibaut Courtois stifte. Hij zette de 0-2 stand op het scorebord. Dit was tevens de ruststand.
Na rust was het Dusan Tadic die de bal genadeloos hard in de kruising joeg en zo voor de 0-3 zorgde. Marco Asensio deed daarna wat terug voor ‘De Koninklijke’ maar Lasse Schone velde met een wonderschone vrije trap het vonnis en maakte zo de 1-4.
<