Gisteren werd bekend dat Jaap Stam de nieuwe hoofdtrainer van Feyenoord word. In zijn tijd als voetballer en trainer heeft hij een heus netwerk opgebouwd. Dit weet analist Arno Vermeulen te melden.
Over de keuze van de Rotterdammers voor Stam zegt hij allereerst: “Het heeft te maken met zijn beginperiode bij PEC, toen iedereen hem al heel snel heilig verklaarde door die drie overwinningen, waaronder de 3-1 zege op Feyenoord zelf. Het was al enige tijd bekend dat Van Bronckhorst zou stoppen, dus ze hadden Stam ook kunnen benaderen in de periode dat hij nog geen werk had. Het opportunisme van de voetballerij blijkt hier maar weer uit…”
VANAVOND GRATIS WEDDEN OP DE EUROPA LEAGUE? KRIJG MAAR LIEFST 50EURO BIJ MR GREEN!!!
DIT IS ONGEKEND!!
Vermeulen ziet wel potentie in de coach: “Hij heeft met Sir Alex Ferguson gewerkt, met Louis van Gaal, Guus Hiddink en Dick Advocaat. Je zou wel stom zijn, mocht je daar niks van opgestoken hebben.” Bovendien wordt hij begeleid door de beide zaakwaarnemers Henk Timmer en Henk van Ginkel, die vaak in Zuid-Amerika te vinden zijn. “Zij begeleiden veel spelers in Zuid-Amerika. Timmer gaat met grote regelmaat naar bijvoorbeeld Argentinië en heeft heel goed in kaart wat daar rondloopt. Dat is een betaalbare markt en die spelers komen graag naar Europa. Ze gaan ongetwijfeld het elftal proberen te versterken met een paar Argentijnen.”
<