Morgen staat de kraker tussen Ajax en PSV op het programma. Het is nog maar de vraag of Hakim Ziyech gaat starten in deze wedstrijd. Volgens analist Wim Kieft is het misschien beter om zonder hem te beginnen.
Voor de interlandperiode raakte de Marokkaan immers geblesseerd en tegen AZ moest hij al na 20 minuten de strijd staken, waardoor hij ook niet voor Marokko uit kon komen.”Is PSV voor Ajax het belangrijkst of kijkt de technische staf verder naar de resterende zeven competitiewedstrijden daarna, of de Champions League en finale om de KNVB-beker?”, vraagt Kieft in zijn column voor De Telegraaf.
FIFA 19 FAN? en VOLG JE DE E-DIVISIE? VOLG DAN NU DEZE INSTAGRAM EN WIN EEN WEDSTRIJDSHIRT VAN JE FAVORIETE CLUB!!
SUPERTIP!!
Al zou Kieft Ziyech wel opstellen. “De prioriteit moet liggen bij het kampioenschap. Zeker met het oog op het volgend seizoen”, doelt Kieft op een nieuw CL-avontuur bij een titel. De nummer 2 moet echter in de tweede voorronde al instromen. “Lukt dat twee jaar achtereen: standhouden in drie voorrondes? Bedenk daarbij dat Ajax voor volgend seizoen moet bouwen aan een nieuw elftal.”
<