Ajax wil zich komende zomer dolgraag versterken met Martin Odegaard maar zijn werkgever Real Madrid stelt de beslissing liever nog even uit. De Amsterdammers deden al een bod van 20 miljoen euro maar Zinedine Zidane wil hem er graag hebben voor de voorbereiding voor het volgende seizoen.
Voor Ajax lijkt de eventuele afkoopsom geen probleem, maar Zidane wil Ödegaard net als in 2016 en 2017 aan het werk zien. De Real-coach zag de voorgaande jaren onvoldoende reden om hem bij de groep te halen en gaat komende zomer rustig bekijken of de situatie veranderd is.
AS schrijft dat pas in de Verenigde Staten een beslissing valt. In de oefenduels met Bayern München, Arsenal en Atlético Madrid moet Ödegaard zich bewijzen. Mocht dit niet slagen, dan pas lijkt Ajax een serieuze optie, maar dat zou kunnen betekenen dat hij pas relatief laat instroomt.
<