Manchester United ging gisteren op eigen veld met 0-1 onderuit tegen Barcelona. Romelu Lukaku begin in de basis maar werd er in de tweede helft uitgehaald door trainer Solksjaer. Iets wat hem totaal niet aanstond.
Analist Jan Boskamp vindt dan ook dat er iets veranderd is aan Lukaku. “Ik ken hem al van kleins af aan, van bij Lierse en noem maar op. Maar tegenwoordig loopt hij van die gekke dingen te vertellen. Alsof iedereen een racist is, maar dat is natuurlijk niet zo. Hij mag zijn mening geven, maar niet elke keer hetzelfde zeggen. Want op een bepaald moment gaat dat tegen je werken”, klonk het bij Q2.
VANDAAG VOETBALWEDDEN? STORT €10 EN UNIBET.BE STORT ER €20 VOOR JE BOVENOP!!
REGISTREER JE HIER!!
Volgens Boskamp heeft Lukaku pas echt recht van spreken als hij week na week op topniveau presteert, terwijl hij nu nog te wisselvallig voor de dag komt. “Als je zo’n dingen gaat verkondigen, dan moet je echt wereldpartijen spelen. Pas dan gaan de mensen daar in mee. Maar als hij als een ‘dropje’ staat te voetballen, dan houdt het op. Nogmaals, hij mag wel zijn mening zeggen, maar niet elke keer opnieuw. Je hebt ook goede mensen tussen de ‘witten’.”
<