Thorgan Hazard brak in het voetbal door bij Zulte Waregem. Het zou daarom dan zomaar kunnen dat hij er ooit terugkeert met Mbaye Leye dan als hoofdtrainer.
De huidige speler van Borussia Dortmund ziet het wel zitten om op termijn onder Mbaye Leye als T1 zijn loopbaan af te sluiten bij Zulte Waregem. Beiden speelde nog samen aan de Gaverbeek en grepen toen maar net naast de landstitel.
BUITENKANSJE! WED EN KIJK LIVE NAAR ALLE WEDSTRIJDEN UIT DE JUPILER PRO EN PROXIMUS LEAGUE BIJ UNIBET.BE!
ONTDEK HET HIER!
“Als hij op een dag zou overnemen van Francky Dury en als ik stilaan einde carrière ben, dan is het misschien mogelijk. T1 worden is altijd zijn doel geweest, ook al neemt hij zijn tijd”, aldus Hazard over de huidige T2 van Standard aan La Dernière Heure.
<