Club Brugge wist zich gisteren ten koste van Dinamo Kiev te plaatsen voor de laatste voorronde van de Champions League. Nu moeten ze tegen LASK Linz en wanneer ze deze winnen plaatsen ze zich voor de groepsfase.
En dat terwijl de kern van coach Philippe Clement nog niet helemaal compleet is. Zo moet Blauw-Zwart nog een oplossing vinden voor enkele overbodige spelers als Rezaei en andere Letica’s. Daarnaast wil Club nog minstens twee aanwinsten aantrekken. Een extra linksback blijft prioritair en daarvoor hopen de Bruggelingen op een snelle afronding van het dossier rond Fede Ricca. Dinsdag werd al gemeld dat een doorbraak nabij is en ook Het Laatste Nieuws bevestigt dat Blauw-Zwart zich bereid toont om een bepaalde vergoeding op tafel te leggen bij Malaga.
BUITENKANSJE! WED EN KIJK LIVE NAAR ALLE WEDSTRIJDEN UIT DE JUPILER PRO EN PROXIMUS LEAGUE BIJ UNIBET.BE!
ONTDEK HET HIER!
Normaal gezien geraakt de transfer dus eerstdaags rond. Daarna zal de vice-kampioen zich volledig focussen op het aantrekken van een extra controlerende middenvelder, een rechtstreekse vervanger voor Marvelous Nakamba. Clement liet al meermaals verstaan dat hij er zo’n type graag nog bij heeft en er werden ook al verschillende opties naar voren geschoven. Voorlopig werd geen enkele van die opties echt concreet, maar daar kan snel verandering in komen.
<