Vandaag werd bekend dat Anderlecht een poging wil wagen om Michy Batsyuahi naar Brussel te lokken. Toch zal dit niet op korte termijn zijn. Hij wil namelijk eerst vechten voor zijn plek bij Chelsea.
Dit weet Het Laatste Nieuws te melden. Dat zou opgevangen zijn uit zijn entourage. Ook The Blues zelf willen de Rode Duivel in principe helemaal niet van de hand doen.
ZONDAG! WIN 20.000EURO MET EEN VRIJE VOORSPELLING OP AA GENT – OOSTENDE!
(SCHRIJF JE IN!)
Zo vist dus ook automatisch AS Roma achter het net, die interesse toonden. Echter kan de situatie nog helemaal omkeren tegen eind augustus. Het valt te betwijfelen dat Anderlecht dan effectief een optie zal blijken, maar we zijn deze zomer al een aantal keer verrast. Al zou deze transfer dan misschien wel de grootste stunt van allemaal zijn.
<