Zowel Standard Luik als Anderlecht hebben interesse in dezelfde speler. Het gaat om de 26-jarige Christofer Gonzales een international van Peru. Dit weet het lokale medium Depor te melden.
ZONDAG! WIN 20.000EURO MET EEN VRIJE VOORSPELLING OP AA GENT – OOSTENDE!
(WIE SCOORT VOLGENS JOU DE EERSTE GOAL?)
Hij is een aanvallende middenvelder die ook op de flanken kan spelen. Momenteel is hij in eigen land sterkhouder bij Sporting Cristal Lima. Bovendien heeft hij een goede Copa America achter de rug en daar zou hij zich in de kijker van de twee Belgische ploegen hebben gespeeld.
Bij Anderlecht heeft men echter voldoende alternatieven op zijn positie, bovendien liet het bestuur begin deze week verstaan dat er geen grote inkomende transfers meer verwacht moeten worden. Standard kan in principe nog wel een type als Gonzales gebruiken, maar wil eerst nog een aantal spelers van de hand doen alvorens te denken aan nieuwe versterking. Volgens ESPN zou de speler wel al twee andere concrete voorstellen op zak hebben, meer bepaald uit Mexico en Portugal.
<