
Aanstaande zondag is het dan zo ver. Dan speelt PSV in eigen huis tegen aartsrivaal Ajax. Journalist Mike Verweij is erg benieuwd hoe de Amsterdammers deze wedstrijd in zullen gaan.
“Ajax is wel de favoriet. Die hebben al een paar Champions League-wedstrijden in de benen. Wedstrijden op hoog niveau, en Ajax heeft een selectie waar 57 miljoen euro in geïnvesteerd is. Of Ten Hag les heeft getrokken uit de eerdere nederlagen tegen PSV? Nee, niet qua speelstijl. Maar dat valt alleen maar te prijzen, denk ik”, stelt Verweij voor de camera van Telegraaf TV.
“Ajax gaat op de aanval. Dat doet het altijd. En natuurlijk houdt dat ook risico in, want PSV vindt het heerlijk om te loeren op de counters en de ruimtes die er gaan ontstaan. En Ajax heeft de laatste wedstrijden wel bewezen dat dat nog niet heel erg goed is. Heerenveen en Lille kregen een legio kansen. Dat zal beter moeten in Eindhoven. Toch krijgt Ajax wel weinig doelpunten tegen, maar daar moet je je niet op blindstaren. Het was aan Onana en een stuk geluk te danken dat Heerenveen en vooral Lille niet scoorden.”
<