
Kevin Wimmer die momenteel speelt voor Moeskroen speelde in het verleden tegen zowel Christian Benteke en Romelu Lukaku. Hij zegt het volgende over ze.
“Ze zijn beiden zeer sterk en het zijn aanvallers waar een verdediger heel veel van leert. Het is opvallend dat Lukaku, als je zijn postuur ziet, zeer snel is”, zegt hij aan La Dernière Heure.
VANMIDDAG CLUB BRUGGE – AA GENT! VOORSPEL DE EERSTE DOELPUNTENMAKER EN DE MINUUT WAARIN DIT GEBEURT EN MAAK KANS OP 10.000EURO!!
EN HET MOOIE IS? MEESPELEN IS GRATIS!! ONTDEK HET HIER!
“Als hij in de diepte wordt gestuurd en hij geraakt op volle snelheid, dan is hij een monster”, looft Wimmer de huidige spits van het Italiaanse Internazionale. Afgelopen zomer haalde Inter Lukaku weg bij Manchester United en hij scoorde tot dusver drie keer in zes competitiewedstrijden.
<