
Met Kevin de Bruyne en Eden Hazard hebben de Rode Duivels twee wereldsterren in huis. Kevin Wimmer die dit seizoen onder contract staat bij Moeskroen speelde in het verleden tegen die twee in de Premier League.
“Als ik aan de Rode Duivels denk, dan komen meteen de namen van De Bruyne en Hazard terug naar boven. Het zijn de twee beste spelers waar ik ooit heb tegen gespeeld”, aldus Wimmer aan La Dernière Heure.
VANMIDDAG CLUB BRUGGE – AA GENT! VOORSPEL DE EERSTE DOELPUNTENMAKER EN DE MINUUT WAARIN DIT GEBEURT EN MAAK KANS OP 10.000EURO!!
EN HET MOOIE IS? MEESPELEN IS GRATIS!! ONTDEK HET HIER!
De Bruyne geniet zijn voorkeur. “De Bruyne is nog indrukwekkender dan Hazard. Hij kan een match met één baltoets helemaal openbreken. Een andere Belg die op training vaak indruk maakte, was Dembélé. Moussa is altijd onderschat geweest.”
<