
Mark van Bommel de trainer van PSV heeft flink wat personele problemen op het moment. Helemaal nu ook Ryan Thomas er afgelopen weekend met rood afging en er de komende twee wedstrijden niet bij is.
De Nieuw-Zeelander mocht zondag tegen AZ voor het eerst in de basis beginnen. Na 22 minuten haalde hij echter door op tegenstander Fredrik Midtsjö en kreeg hij een rode kaart. De KNVB heeft Thomas maandag een schikkingsvoorstel van twee wedstrijden schorsing plus één voorwaardelijk gedaan. PSV heeft dit voorstel geaccepteerd, waardoor het tijdens de uitwedstrijden tegen Sparta en Willem II niet over de middenvelder kan beschikken.
Van Bommel zal hierdoor moeten puzzelen op Het Kasteel. Jorrit Hendrix en Nick Viergever moeten immers ook nog één wedstrijd schorsing uitzitten. Zondagmiddag waren de geblesseerde Steven Bergwijn, Donyell Malen en Mohamed Ihattaren ook niet beschikbaar: of zij de wedstrijd tegen Sparta op zaterdagavond gaan halen, moet nog blijken.
<