
FC Barcelona heeft op het moment de beste papieren om Neymar weg te kapen bij Paris Saint-Germain. Dit weet Voetbal International vandaag te melden.
“Volgens Marca heeft voorzitter Josep Maria Bartomeu zijn zinnen gezet op de terugkeer van Neymar, die Barcelona moet helpen aan de titel die dan weer kan helpen bij herverkiezing eind 2021 van Bartemeu. Daarom is de komst van de aanvaller van PSG als topprioriteit gekwalificeerd.”
Het blad vervolgt: “Volgens AS zien onder anderen Lionel Messi en Luis Suárez Neymar graag terugkeren. Toch staat niet iedereen bij Barcelona te springen om de PSG-aanvaller weer in de armen te sluiten. Diens vertrek drie jaar geleden, en vooral de manier waarop die werd afgedwongen door de Braziliaan, heeft voor verdeelde meningen gezorgd in Camp Nou.”
De Franse media weten te vertellen dat Paris Saint-Germain zich al neergelegd heeft bij een vertrek van Neymar. De regerend landskampioen van de Ligue 1 zou inzetten op een transferprijs van 150 miljoen euro.
<