
De kans is groot dat Andre Onana deze zomer vertrekt bij Ajax en daarom heeft Marc Overmars al een vervanger voor hem in het vizier. Deze moet uit Portugal komen.
In die competitie doet de 21-jarige LuÃs Maximiano het uitstekend. De talentvolle doelverdediger van Sporting Portugal speelt sinds een korte periode in het basiselftal van de topclub en lijkt zijn plaats dan ook niet meer af te geven.
Maximiano liet onder meer zijn kwaliteiten zien in de dubbele confrontatie met PSV, waardoor hij de interesse van Overmars heeft gewekt. Volgens Record overwegen de Amsterdammers daarom om de jonge keeper naar de hoofdstad te halen, al moet Ajax daarvoor diep in de buidel tasten. Maximiano ligt namelijk nog tot medio 2023 vast.
Ondertussen gaan de geruchten over André Onana verder. L’Équipe meldde afgelopen week al dat de Ajax-doelman in de belangstelling staat om naar Paris Saint-Germain te verkassen. Onana zou daar zeker zijn van een basisplaats, geheel in tegenstelling tot andere topclubs.
<