
Sergino Dest is een kandidaat om Nelson Semedo te gaan opvolgen bij FC Barcelona. Dit weet Wilfred Genee te melden van het programma Veronica Inside.
“De bronnen die ik heb gesproken, hebben het idee dat het echt speelt”, onthulde Genee vrijdagavond in het gelijknamige voetbalpraatprogramma. De zaakwaarnemer van Dest beweerde tegenover De Telegraaf dat het Catalaanse contact zich beperkte tot ‘weleens informeren’, maar officieel zou men zich niet hebben gemeld.
Genee vervolgt: “Wij hebben een bestuurslid gesproken die het ook niet wilde ontkennen, maar die zei dat ze in deze coronaperiode eigenlijk niets mogen zeggen over transfers. Dat zou er ook aan kunnen bijdragen dat het niet naar buiten komt.”
<