Ajax zou Luis Suarez een aanbieding hebben gedaan van maar liefst drie miljoen euro netto per jaar. Maar vooralsnog is er geen teken van zijn komst te bespeuren. Dit weet de Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio te melden.
Suárez heeft volgens Spaanse media deze week een telefoontje van Ronald Koeman gekregen dat hij niet meer nodig is voor FC Barcelona. Clubs als Paris Saint-Germain en Juventus zijn geïnteresseerd in de Uruguayaan, maar ook Ajax werkt aan een terugkeer van de spits. Volgens Sky Italia hebben de Amsterdammers dus zelfs al een voorstel van drie miljoen euro netto gedaan.
Dat komt niet in de buurt met het salaris dat de 33-jarige Suárez op dit moment bij FC Barcelona krijgt. Suárez staat 16,9 miljoen euro netto, inclusief bonussen en tekengeld, op de loonlijst in Catalonië. Bij andere topclubs kan hij nog een veelvoud verdienen van wat Ajax hem geboden zou hebben. Clubs als PSG en Juventus wachten wel tot Suárez zijn contract bij FC Barcelona ontbonden heeft.
<