
Ajax en Edson Alvarez willen graag van elkaar af en Valencia leek verlossing te brengen. Alleen is er nu wel een kink in de kabel ontstaan.
De club uit de sinaasappelstad van Spanje wil de controleur een half jaartje huren en dat vindt Ajax best, maar de Amsterdammers willen het allerliefste een verplichte optie tot koop opnemen in de overeenkomst. En daar kán Valencia, dat gisteren met 2-2 gelijkspeelde tegen FC Barcelona, niet aan voldoen.
Los Che kampen al heel erg lang met financiële problemen en kunnen dan ook zeker geen 15 miljoen euro aftikken voor Álvarez. Nu niet, maar aan het einde van het lopende voetbalseizoen óók niet. En daarom lijkt het erop dat de deal gaat klappen.
Dit tot grote onvrede van de international van Mexico, die het helemaal gehad heeft met zijn situatie in onze hoofdstad. Álvarez voelt zich ontzettend eenzaam in ons land aangezien zijn vriendin (Sofía Toache) en dochtertje hier nog altijd niet mogen wonen. Bovendien vervult hij een bijrol bij Ajax, en daarom wil hij zo snel mogelijk weg: optie tot koop of niet!
<