
Christian Eriksen is bij Inter MIlan op een zijspoor beland en het zou goed voor hem zijn als hij weer aan spelen toe gaat komen. Helemaal met het oog op het EK. Het Deense Ekstra Bladet zette de mogelijke clubs voor Eriksen op een rijtje en sloot daarbij een terugkeer naar Amsterdam niet uit.
‘Ajax staat zeker niet bovenaan het lijstje,’ begon het medium. ‘maar misschien is het de oplossing. Eriksen spreekt de taal en kent de competitie en de stad. Hij hoeft zich niet aan te passen. Marc Overmars heeft de ontwikkelingen rondom hem op de voet gevolgd. Er is geen twijfel over mogelijk dat de club Eriksen op zal halen als de gelegenheid zich voor doet.’
De krant weet dat het huidige salaris van de Deen een obstakel zou vormen, maar stelde dat Ajax wel degelijk kans heeft hem te huren. ‘Daardoor kan Eriksen opbloeien en zijn waarde verhogen, waardoor hij in de zomer voor meer geld verkocht kan worden.’
Een terugkeer naar Ajax is echter niet de meest voor de hand liggende stap voor Eriksen. Ekstra Bladet geeft Paris Saint-Germain de meeste kans. De Franse topclub stelde onlangs Maurico Pochettino aan als opvolger van Thomas Tuchel. Onder de Argentijnse trainer bloeide Eriksen eerder op bij Tottenham Hotspur. Daarbij verwees de Deense krant ook naar het ebrek aan creativiteit op het middenveld van PSG.
<