
Spartak Moskou wil graag Quincy Promes overnemen van Ajax maar dan wel op huurbasis. Voor de Amsterdammers is dit alleen geen optie. Zij zetten in op verkoop van de aanvaller. Dit weet clubwatcher Freek Jansen te melden.
Als zij het geld niet hebben, dan gaat hij niet. Zo simpel is het, want ze gaan hem niet verhuren.”
Jansen weet dat Ajax zelf ook naar mogelijke versterking kijkt. “Ik sluit niet uit dat er iets gaat gebeuren in de komende twee weken. De wedstrijd tegen Feyenoord is een eyeopener dat de selectie in de breedte niet zo veel kwaliteit heeft als we dachten. Misschien op het middenveld of een rechter centrale verdediger, maar ik vond dat Timber het wel goed deed. Alderweireld zou top zijn, maar Spurs laat hem natuurlijk niet zomaar gaan.”
Lasse Schöne is ook genoemd nu hij als clubloze speler meetraint met Ajax. “Op dit moment zijn ze niet met een contract bezig”, weet Jansen. “Als je Huntelaar laat gaan, mis je wel een ervaren speler. Ik zou Schöne een contract aanbieden tot aan het einde van het seizoen, maar dat is nog niet gebeurd.”
<