
Oussama Idrissi speelt de rest van het seizoen voor Ajax. De Amsterdammers huren hem van het Spaanse Sevilla waar hij weinig aan spelen toekomt.
Hij vertrok een half jaar geleden nog uit Nederland. Hij ging van AZ naar Spanje, maar komt daar weinig aan spelen toe. Ajax huurt hem tot het einde van het seizoen en heeft een optie tot koop. Idrissi ligt bij Sevilla nog vast tot de zomer van 2025.
Idrissi moet bij Ajax de opvolger worden van Quincy Promes. Die is op weg naar het Russische Spartak Moskou, al moeten de clubs nog tot een definitief akkoord komen. Volgens De Telegraaf was Ajax lang bezig met Kamaldeen Sulemana, maar zijn komst is ’te gecompliceerd’. Er is te weinig tijd om hem nu te strikken en daarom waagt Ajax in de zomer een nieuwe poging.
<