
Noa Lang heeft zich door zijn goede spel bij Club Brugge in de belangstelling gespeeld van AC Milan. Dit weet het medium Calcionline te melden.
De Rossoneri zijn nog volop aan het strijden voor een Champions League-ticket voor volgend seizoen, maar achter de schermen is sportief directeur Paulo Maldini al druk in de weer met de voorbereidingen op de komende transferperiode.
En sinds kort heeft Milan het geweer op de transfermarkt van schouders veranderd. Zo mikt de club nu vooral op jonge en veelbelovende talenten uit de kleinere competities of clubs, die op termijn voor een sportieve en financiƫle meerwaarde kunnen zorgen. Lang zou alvast perfect binnen die strategie passen. De oud-Ajacied moet zeker 20 miljoen euro gaan volgen.
<