
Robert Lewandowski is bij Bayern Munchen uitgegroeid naar één van de beste spelers van de wereld. Maar toch overweegt hij een transfer naar de Franse grootmacht Paris Saint-Germain.
Voetbal International meldt in ieder geval: “Robert Lewandowski voelt zich bij Bayern München als een vis in het water en evenaarde zaterdag nog het legendarische doelpuntenrecord van Gerd Müller. Het Franse L’Équipe heeft echter begrepen dat de 32-jarige Pool openstaat voor een transfer en dat hij Paris Saint-Germain als een mogelijke nieuwe club ziet.”
Het blad vervolgt: “Lewandowski speelt al sinds 2010 in Duitsland (eerst voor Borussia Dortmund, sinds 2014 voor Bayern) en zou nog wat nieuws willen proberen. Gezien zijn leeftijd weet hij ook dat hij nog maar één kans heeft om een financiële klapper te maken.”
Gisteren zei Lewandowski over het Müller-record: “Het is een legendarisch record dat lang gestaan heeft. Het is ongelofelijk wat Müller gepresteerd heeft toen. Ik had niet gedacht dat ik het zou halen om het record met hem te mogen delen. Ik ben erg trots en kan het eigenlijk nog niet geloven. Daar heb ik nog wat tijd voor nodig. Bij het record hoort het hele team. Het is niet genoeg om alleen mijn naam te noteren, het is een record van de Mannschaft.”
<